GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-08-2021 11:21   Güncelleme : 27-08-2021 11:21

Milletvekili Erdem: ‘Her zaman halkımızın yanındayız’

AK Parti Konya Milletvekilimiz Sayın Orhan Erdem, Akşehir ve Yunak’ta çeşitli temaslarda bulunarak il müdürleri, büyükşehir yetkilileri ve mahalle muhtarları ile önemli toplantılar gerçekleştirdi.

Milletvekili Erdem: ‘Her zaman halkımızın yanındayız’

Milletvekili Erdem, ilk durağı Akşehir’de göl çevresi sorunları olan muhtarlarla ilgili düzenlenen il müdürlükleri toplantısına katıldı. Erdem’e, burada AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Kahraman ve Tevfik Tığlıoğlu, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ile Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya eşlik etti. Toplantıda açıklamalarda bulunan Erdem, kıyı kenar çizgisi konusu ile yakından ilgilendiklerini ve sorunları çözüme kavuşturmak için çalıştıklarını vurguladı.

Milletvekili Orhan Erdem’in sonraki durağı ise Yunak oldu. AK Parti Yunak İlçe Başkanı Cihat Şekeroğlu ve Yunak Belediye Başkanı Ali Konak eşliğinde mahalle muhtarları, büyükşehir belediye ve valilik yetkilileriyle toplantı düzenleyen Erdem, muhtarlardan gelen talep ve önerileri dinledi. Toplantıda konuşan Erdem, 20 yıldır iktidarda olan AK Parti’nin sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman halkının yanında olduğunu ifade etti.