SİYASET
Giriş Tarihi : 26-08-2021 13:27   Güncelleme : 26-08-2021 13:27

Deva, Tepekent’te vatandaşlarla buluştu

Deva Partisi Selçuklu İlçe Başkanlığı Selçuklu Tepekent mahallesinde vatandaşlarla ve esnaflarla buluşarak, sorunlarını dinledi.

Deva, Tepekent’te vatandaşlarla buluştu

Tepekent ziyaretine Deva Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Selman Uçar, yönetim kurulu üyeleri ve partililer eşlik etti.

Resim önizlemesi

 

Tepekent’te esnaf ve vatandaşlarla buluştuklarını belirten Deva Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Selman Uçar, “Deva Partisi olarak vatandaşlarımızın devası olmak üzere ilçe başkanlığı olarak ilçemizdeki mahallerde vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla buluşup, sorunlarını dinliyoruz. Bu program çerçevesinde Tepekent mahallesini ziyaret ederek, vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla buluştuk. Karşılaştığımız tablo iyi değildir. 

 

Resim önizlemesi

Ülkemizin ekonomi başta olmak üzere iç ve dış siyasette iyi yönetilmediğini gördük. İktidarın ülkemizin sorunlarını çözemediği ve iyi yönetemediği bu süreçte, deva olmak amacıyla elimizden geleni yapmaya, vatandaşlarımızın ve esnafımızın yanında olmaya devam ederek, yaşadıkların sorunların çözümünün de takipçisi olacağız. 

 

Resim önizlemesi

Deva Partisi olarak, aydınlık bir Türkiye’yi vatandaşlarımızla ve esnafımızla birlikte inşa etmek için yola çıktık. Partimizin iktidarında ülkemizin ve vatandaşlarımızın refahını, huzurunu ve mutluluklarını artırarak, geleceğe güvenle bakmalarını sağlayacağız. Mahalle ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla buluşmaya ve onların sorunlarını dinlemeye ve deva olmaya devam edeceğiz” dedi.

Resim önizlemesi