GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-08-2021 12:47   Güncelleme : 26-08-2021 12:47

Görev Yerleri Değişen Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar ile Vedalaştı

Resmî Gazete'nin 19 Ağustos 2021 tarihli sayısında yayınlanan Mülki İdari Amirleri Kararnamesi ile görev yerleri değişen Vali Yardımcıları ile Kaymakamlara vedalaşma töreni düzenlendi.

Görev Yerleri Değişen Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar ile Vedalaştı

Vali Vahdettin Özkan, son kararname ile Tokat Vali Yardımcılığına atanan Kaya Çelik, Ankara Akyurt Kaymakamlığı’na atatan Metin Selçuk, Ankara Kahramankazan Kaymakamlığı’na atanan A. Selim Parlar, İstanbul Çekmeköy Kaymakamlığı’na atanan Resul Çelik, Balıkesir Vali Yardımcılığı’na atanan Aydın Erdoğan, Giresun Çanakçı Kaymakamlığı’na atanan Yusuf Beran Vuran, Karabük Vali Yardımcılığı’na atanan Muhammed Akın, Malatya Kuluncak Kaymakamlığı’na atanan Tufan Bağır Gilan ve Trabzon Dernekpazarı Kaymakamlığı’na atanan Anıl Adıgüzel ile bir araya geldi.

Vali Özkan yaptığı konuşmada görev yerleri değişen mülki idare amirlerine yeni görev yerlerinde başarı dileklerinde bulunarak: “Sizlere, yeni görev yerlerindeki çalışmalarınız da başarılar diliyor, ilimize verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, ailelerinizle birlikte huzur ve sağlık içerisinde bir ömür geçirmenizi temenni ediyorum." dedi.