YEREL
Giriş Tarihi : 23-07-2021 19:12   Güncelleme : 23-07-2021 19:12

Ahmet Davutoğlu Balcılar mahallesinde cuma namazı çıkışı halka hitap etti.

Gelecek partisi genel başkanı Ahmet Davutoğlu Taşkent ilçesi Balcılar mahallesinde cuma namazı çıkışı vatandaşlarla bir araya geldi

Ahmet Davutoğlu Balcılar mahallesinde cuma namazı çıkışı halka hitap etti.

Gelecek partisi genel başkanı Ahmet Davutoğlu sözlerine şu şekilde başladı: ”Hz. Ömer adaletini isteyenlerin nasıl bir adaletsizlik yaptıklarını gördüğümüz için Davutların Ahmet olarak yola çıktım.

Bu toprakların evladı olarak karşınızdayım. Ve buraya gelirken Sarıveliler üzerinden geldim. Nasıl bir yol yapacaklarını yerinde görerek sizlerin karşısına çıktım.

Hiç bir akla ve mantığa uygun olmayacak o yolu planlayanlar sizin sesinizi duymak zorunda ve ben bu sesi duyurmak için elimden geleni yapacağım.Büyükşehir Belediye Başkanı bölge milletvekilleri sizleri oy makinesi olarak göremez.Sizlerin hakkı olanı vermek zorundalar. Buraya gelip sizi dinlemek zorundalar.

Taşkent haber Genel Yayın Yönetmeni Osman Avcı’nın;

-Sayın Genel Başkan, sizin döneminizde yapımı başlayan bu yol defalarca iptal edildi. Bu iptallerin sorumlusu olarak bölge halkı sizi biliyor. Belediye Başkanı Osman Arı, sizin adınızı kullanıp bürokraside bu yolu engellediği iddia ediliyor. Bu konuda görüşünüz nedir? 

Sorusuna şöyle cevap verdi;

-Benim adımı kimse kullanıp böyle bir şeye cürret edemez. Ben parti kurmadan önce beni arayıp Hocam sen nerdeysen ben ordayım diyen birisinin nasıl birisi olduğu ortadadır. Bölgedeki büyüklerimin ve kardeşlerimin şunu bilmesini isterim; bu yolun güzergahı ilk proje olan güzergahtır.,

Bunu kim neden iptal ettirebilir. Benim adımı kullanarak yalan konuşanlar bunu benim yüzüme karşı söylesinler.