GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-07-2021 13:18   Güncelleme : 19-07-2021 13:18

Başkan Hasan Şahin'den Bayram Mesajı

Yunak Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hasan Şahin Kurban Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Hasan Şahin'den Bayram Mesajı

Başkan Hasan Şahin Mesajında Şu İfadelere yer verdi;

‘’ Ülke ve Türk milleti olarak imtihanların en ağırından geçtiğimiz son dönemlerde, Bayramlar manevi dünyamızın birleştirici gücü olmalıdır. Kibir ve kin ile kirlenmiş olan yüreklerin yaktığı nefret ateşi ancak milli duyguların güçlenmesi, manevi dünyamızın paylaşma yolu ve birliğe ermesi neticesinde söndürülebilecektir. İnancım odur ki, aylardır ve hatta yıllardır Aziz Vatan uğruna vermiş olduğumuz Şehitlerimizin ruhunun şad olması Yüce Türk Milletinin birliğinde saklıdır.

Neredeyse her gün ateş düşen evler, yürekler, yetim kalan evlatlar ve eşlerin var olduğu Ülkemizde, bu Bayram da maalesef hüzünle karşılanacaktır. İçimiz buruk, yüreğimiz yaralı, gönüllerimiz kor olmuştur. Ateş düşen gönüllerin feryadı arş-ı ala'ya varmış iken, bu sesi hala duymayanların iflah olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum. Millet olarak dualarımızdan eksik bırakmadığımız Aziz Şehitlerimiz ve onların değerli aileleri dünya ahret başımızın tacı, gönüllerimizin vazgeçilmez kıymetleri olmalıdır.

Belirtmek isterim ki Yunak Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak, üzerimize düşen her ne ise yılmadan, yorulmadan yapılacak olup, Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak için var gücümüz ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşünceler ile yoksulların arandığı, kimsesizlerin görüldüğü, yetimlerin sorulduğu, gözyaşlarının dindiği bir Bayram geçirmemizi diliyor, Aziz Türk Milletinin Mübarek Kurban Bayramını en içten duygular ile kutluyorum.’’dedi.