GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-07-2021 11:52   Güncelleme : 13-07-2021 11:52

Vali Özkan ve eşi Dr. Ruhan Özkan, Şehit Aileleri ve Gazilerimizle Bir Araya Geldi

Vali Vahdettin Özkan ve eşi Dr. Ruhan Özkan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü anma etkinlikleri kapsamında Şehit aileleri ile bir araya geldiler.

Vali Özkan ve eşi Dr. Ruhan Özkan, Şehit Aileleri ve Gazilerimizle Bir Araya Geldi

Programda   3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Fidan Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Şakir Uslu, İl Emniyet Müdür V. Talat Arslan, İl Müftü V. Abdullah Yalman, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İbrahim Akyüz, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şube Başkanı Süleyman Ege ve Konya Şehit Aileleri Derneği Başkanı Recep Pekdemir ile birlikte, Valiliğimiz tarafından düzenlenen kahvaltı programında şehit aileleri ve gazilerimizle bir araya geldi.

15 Temmuz'da demokrasimize ve milli birliğimize kasteden hain darbe girişiminin fedakâr insanlarımızın cesareti ve feraseti sayesinde önlendiğini söyleyen Vali Özkan, şehit yakınları ve gazilerimizle güzel bir atmosferi paylaştıklarını belirterek, şehitlerimize rahmet, gazilerimize sağlık ve sıhhat diledi.