SİYASET
Giriş Tarihi : 13-07-2021 11:27   Güncelleme : 13-07-2021 11:27

Başkan Tozoğlu: ‘Yapmayacağız Deyin, Siz De Rahatlayın’’

Şehrimizde 2004 yılından bu yana yapımı meselesi yılan hikayesine dönen metro ile ilgili son olarak AK Parti Milletvekili Orhan Erdem açıklama yapmış ve meselenin kendilerini de zorladığını ifade etmiş.

 Başkan Tozoğlu: ‘Yapmayacağız Deyin, Siz De Rahatlayın’’

17 yıldır yapılmayan ve ne zaman yapılacağı hakkında da fikrimizin olmadığı metro meselesi ile ilgili son olarak bahaneyi de pandemiye bulmuş vaziyetteler.

Pandemi olduğu için kredi kaynaklarında problem olduğu için gecikme yaşandığını ancak cumhurbaşkanının yakın zamanda gerçekleştireceği Konya ziyaretinde başlangıcın yapılacağını söyleyen Orhan Erdem ve benzer açıklamalar yapan diğer AK partililere tavsiyem şudur ;

17 yıldır yapamadığınız metroyu artık yapamayacağınız anlaşıldı, YAPMAYACAĞIZ deyin de siz de rahatlayın hemşehrilerimiz de rahatlasın.

Kaldı ki şimdi başlansa bile iktidarınız metronun neticesini görmeye yetmeyecektir. Allah'ın izniyle şehrimizin ulaşım problemlerini çözmek ve bu çerçevede metronun açılışını yapmak da İYİ Parti iktidarına nasip olacaktır.

17 senedir meseleyi temcit pilavı gibi ağızlarına dolayanlara birileri artık inandırıcılıklarını kaybettiklerini, milletin sözlerine itibar etmediği hatırlatmalı. Aksi halde zaten aziz milletimiz ilk seçimde söz verip tutmayan iki yüzlü siyasete en net cevabı verecektir.