GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-07-2021 12:21   Güncelleme : 11-07-2021 12:21

Konyaspor’a, CHP’den hayırlı olsan ziyaret

Konyaspor’un Genel kurulunda kulüp Başkanı Seçilen Fatih Özgökçen’i CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, il yöneticileri ile Gençlik Kolları Başkanlarıyla birlikte ziyaret ederek; hayırlı olsun temennisinde bulunarak, Başkana, yönetim kuruluna ve Konyaspor’a başarı diledi.

Konyaspor’a, CHP’den hayırlı olsan ziyaret

Resim önizlemesi

 

İ.H.Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen CHP heyetinin ziyaretinden memnun olduklarını kaydederek, ”Futbol büyük bir sektördür. Doğru yönetmek gerekir. Bizde şehrimizin temsilcisi Konyaspor’u yönetmek ve başarılarını attırmak için göreve geldik. Amacımız takımımızı Türkiye’nin en iyi 10 takımı arasında getirmektir. Özellikle alt yapışımızı güçlendireceğiz. Alt yapımızdan profesyonel futbolcuların yetişmesi için elimizden geleni yapacağız. Konyaspor şehrimizin temsilcisi olup, hemşerilerimizle birlikte destekleyip güçlendireceğiz. Ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Resim önizlemesi

Konyaspor’a ve yönetimine başarılar diliyorum

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş ise Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen’e ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun diyerek, “Şehrimizin temsilcisi İttifak Holding Konyaspor’un genel kurulunda başkan seçilmeniz dolayı sizi ve yönetim kurulu üyelerini kutlarken, başarılar diliyorum. Konyaspor’un Türkiye’nin en iyi takımlarından birisi olmasını temenni ederken, CHP olarak bu konuda üzerimize düşen ne görev varsa yapacağız. Takımımıza sahip çıkacağız. Konya halkının temsilcimiz Konyaspor’a sahip çıkacağına inancımız tamdır. Takımımıza da başarılı bir dönem dileyerek, bize kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Resim önizlemesi