S.T.K.
Giriş Tarihi : 04-07-2021 11:12   Güncelleme : 04-07-2021 11:12

Küçükdağ, yeniden başkan seçildi

Konya Fikir Sanat Kültür Adamları Birliği Derneğinin Genel Kurulunda Prof. Dr. Yusuf Küçükdağ dernek başkanlığına seçildi.

Küçükdağ, yeniden başkan seçildi

Konya Yazma Eserleri Bölge Müdürlüğü Konferans salonunda gerçekleşen Genel Kurula Konya Fikir Sanat kültür Adamları Birliği Derneği Başkanı Prof. Dr. Yusuf Küçükdağ, yönetim kurulu ile üyeler katıldı.

Resim önizlemesi

 

Genel Kurulun açılışında konuşan Konya Fikir Sanat kültür Adamları Birliği Derneği Başkanı Prof. Dr. Yusuf Küçükdağ, “Konya’da 22 yıldır faaliyetini sürdüren derneğimizin Konya’nın fikir, sanat ve kültürüne çalışmalarıyla önemli katkılar yapmıştır. Salgından dolayı yeterince faaliyetlerde bulunamadık. Normalleşme süreciyle birlikte çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Normalleşmeyle birlikte projelerimize ve faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Selçuklu’nun Başkenti olan şehrimizin önemli günleriyle ilgili çeşitli konferanslar, seminerler düzenleyeceğiz. Üyelerimizin yayınlanmış eserleriyle ilgili imza günleri düzenleyeceğiz. Üniversitelerimiz, belediyelerimizle ve odalarımızla ortak projeler yürüteceğiz. Konya’nın fikir, sanat ve kültürünün gelişmesi için elimizden geleni yapacağız. Bunun yanında ilçelerimizin tarihi ve kültürel değerlerinin tanımı noktasında geziler ve çeşitli organizasyonlar düzenleyeceğiz. En önemlisi de ülkemizin ve şehrimizin Fikrine, sanatına ve kültürüne hizmet edenlerle birlikte, şehrimizin fikir, sanat ve kültürel anlamda ülkemize katkısı üzerine bir yayın düşüncemiz vardır. En kısa zamanda çalışmalarına başlayacağız. Yeni dönemimiz de biraz daha çalışmalara ağırlık vereceğiz. Bugüne kadar bizlere destek veren kurumlara, kuruluşlara ve üyelerimize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Resim önizlemesi

 

Tek listeyle gerçekleşen genel kuruldaki oylamada; Prof. Dr. Yusuf Küçükdağ Konya Fikir Sanat kültür Adamları Birliği Derneği Başkanı başkanlığına seçildi.

Yönetim kurulu üyeleri ise Caner Arabacı, Bekir Şahin, Adem Alemdar, Yaşar Erdemir, Mustafa Çıpan ve Duran Çölcü’den oluştu.

 

Resim önizlemesi