YEREL
Giriş Tarihi : 25-06-2021 15:25   Güncelleme : 25-06-2021 15:25

Meram’da Yeni Seçilen Muhtarlardan Başkan Kavuş’a Ziyaret

Meram’da yapılan ara seçimler sonucu göreve gelen Alparslan, Durunday ve Pamukçu mahallelerinin muhtarları Başkan Kavuş’u makamında ziyaret etti. Başkan Kavuş, vefat eden muhtarlara Allah’tan rahmet dilerken, ‘Yeni muhtarlarımızla da uyum içerisinde, el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz’ dedi.

Meram’da Yeni Seçilen Muhtarlardan Başkan Kavuş’a Ziyaret

Türkiye, 753 mahallede 6 Haziran Pazar günü kurulan sandıklarla ara seçime gitmişti. Ölüm veya farklı sebeplerden dolayı boşalan muhtarlık koltukları için yeni muhtarlar göreve seçildi.

Resim önizlemesi

Seçimlerle birlikte Meram’da da 3 muhtar yeni görevlerine başladı. Alpaslan Mahallesi’nde vefat eden Hidayet Kurt’un yerine Feti Güleç, Durunday Mahallesi’nde vefat eden Celal Duran’ın yerine Fahrettin Sert ve Pamukçu Mahallesi’nde vefat eden İsmail Kılınç’ın yerine Necati Gümüştaş muhtarlığa seçildi. Resim önizlemesi

“MERAM’DA BİR AİLE ORTAMI OLUŞTU”

Meram Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Taşdemir ile birlikte göreve yeni seçilen muhtarları ağırlayan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimiz günden bu yana demokrasinin önemli yapı taşları olan muhtarlarımızla her zaman uyum içerisinde çalıştık. Mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda el ele vererek Meram’ın marka değerini artıracak çalışmalara imza attık. Sağolsunlar muhtarlarımız da bizi hiç yanlız bırakmadı ve Meram’da bir aile ortamı oluştu” cümlelerini kullandı.

Resim önizlemesi

“YENİ MUHTARLARIMIZLA UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Kavuş, Alpaslan Mahalle Muhtarı Feti Güleç, Durunday Mahalle Muhtarı Fahrettin Sert ve Pamukçu Mahalle İsmail Kılınç’a yeni görevlerinin hayırlı olması dileğinde bulunarak, “Vefat eden muhtarlarımız Hidayet Kurt, Celal Duran ve İsmail Kılınç ağabeylere Allah’tan rahmet diliyorum. Yeni muhtarlarımızla beraber mahallelerimize maksimum hizmet götürme noktasında uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Resim önizlemesi