YEREL
Giriş Tarihi : 12-06-2021 08:50   Güncelleme : 12-06-2021 08:50

Beyşehir Belediyesi Ekipleri Sahada

Beyşehir’de aniden başlayan şiddetli yağmurla ve dolu yağışı ile birlikte harekete geçen Beyşehir Belediyesi,ekipleriyle sahaya inerek müdahalelerde bulundu.

Beyşehir Belediyesi Ekipleri Sahada

Beyşehir Belediyesi Park ve Bahçeler, Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğüne bağlı tüm ekipler sahaya inerek ihtiyaç noktalarında çalışma başlattı. Yağışla birlikte iş makinesi ve teçhizatlarıyla ihtiyaç duyulan bölgelere intikal eden ekipler, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda özellikle kanallarda ve yollarda oluşan su birikintileri nedeniyle çalışmalarını sürdürüyor.

Öte yandan Belediye ekipleri, vatandaşların fırtına ve sel sularına karşı zor durumda kalmamaları için ilçede 24 saat teyakkuzda bekliyor.

BAŞKAN BAYINDIR; FEDAKÂRCA ÇALIŞAN EKİPLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, yaşanan yoğun yağışlar sonrası büyük bir özveri ve fedakârlıkla çalışan belediye ekiplerine teşekkür etti.

Başkan Bayındır, “İlçemizin bazı noktalarında sağanak yağış nedeniyle meydana gelen su birikintilerine ilk andan itibaren sahaya inerek müdahale ettik. Ekiplerimiz yoğun yağış altında çalışarak sel baskınlarının önüne geçmek için hep birlikte koordineli bir şekilde fedakârca çalıştılar. Özverili çalışmalarından dolayı ekiplerimize can-ı gönülden teşekkür ederim.” dedi.