GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-06-2021 19:56   Güncelleme : 11-06-2021 19:56

Milletvekili Karaduman’dan TSYD’ye hayırlı olsun ziyareti

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman ve Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şube Başkanlığına yeniden seçilen Murat Dönmez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Karaduman’dan TSYD’ye hayırlı olsun ziyareti

TSYD Şube binasında gerçekleşen ziyarette İkinci Başkan Mürsel Çetin, Genel Sekreter Hüseyin Avni Uğur ve Yönetim Kurulu Üyesi Ferhat Türkoğlu da hazır bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez dernek faaliyetleri ve projeleri hakkında Karaduman ve Saydam’a bilgiler verdi.
Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman genel kurulda güven tazeleyen Başkan Murat Dönmez ve yönetimine görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Saadet Partisi İl Başkanı Hüseyin Saydam da Murat Dönmez ve ekibine hayırlı ve başarılı görevler diledi.
Konyaspor ve milli takımın konuşulduğu ziyarette Milletvekili Karaduman EURO 2020’de mücadele edecek Türkiye A Milli Takımına başarı dileğinde bulunarak: “Milli takımımızı pandemi dolayısıyla belki tribünden destekleyemiyoruz ama tüm gönlümüz ile futbolcularımızın milli takımımızın yanındayız. İnşallah başarılı sonuçlar ile bizleri gururlandıracaklardır” ifadelerini kullandı.
Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman, Konyaspor’a yeni sezonda başarı dileğinde bulundu.
Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam da A Milli Takım ve Konyaspor’a başarı diledi.
Ziyaretin sonunda İl Başkanı Saydam, TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez’e Milli Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kitabını armağan etti.
 

adsiz-001.jpg