İLÇELER
Giriş Tarihi : 11-06-2021 08:07   Güncelleme : 11-06-2021 08:37

Başkan Konak ‘ tan Komek'e Ziyaret

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak , ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Konak ‘ tan Komek'e Ziyaret

Belediye Başkanı Ali Konak , beraberinde başkan yardımcısı Hacı Erşan ile birlikte Yunak KOMEK Kurs Merkezi’ni ziyaret etti.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Kurs merkezinde bulunan sınıfları tek ,tek gezerek her bir kursiyer ile ilgilenen Başkan Konak , idarecilerden, usta öğreticilerden ve kursiyerlerden yapılan çalışmalar ve eğitimler hakkında detaylı bilgi aldı. Başkan Konak , yaptığı ziyarette kursiyerlerin istek ve taleplerini dinleyerek KOMEK merkezlerinin eğitim noktasında önemli bir ihtiyaca cevap verdiğini belirtti.

 

Kursiyerlerle sohbet ederek sıkıntılarını dinleyen Başkan Konak , sağlıklı yaşam ve spor yapmanın önemine değinerek kursiyerlere tavsiyelerde bulundu. Ziyaretten dolayı oldukça mutlu olan kursiyerler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

 

Yunak KOMEK her dönemde ortalama 500 kursiyeri ağırlıyor. Başkan Ali Konak burada yaptığı açıklamada “KOMEK Kurs Merkezleri birçok vatandaş için hem psikoterapi merkezi hem de kursiyerler için birer eğitim ve üretim merkezi olmuştur.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve çim görseli olabilir

Bizler buraların fiziki ve teknik şartlarını en iyi koşullara getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. KOMEK’ler de artık birer Halk Üniversitesi olarak bizleri gururlandırmaktadır” diye belirtti.

Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar ve çim görseli olabilir