SPOR
Giriş Tarihi : 06-06-2021 16:05   Güncelleme : 06-06-2021 16:05

Konyaspor'da teknik direktör Palut'la devam kararı

Dün yapılan olağanüstü genel kurulda Konyaspor Kulübü Başkanlığına seçilen Fatih Özgökçen'in teknik direktör konusunda değişikliğe gitmeyeceği öğrenildi.

Konyaspor'da  teknik direktör Palut'la devam kararı

Olağanüstü genel kurulda Konyaspor Kulübü Başkanlığına seçilen Fatih Özgökçen'in teknik adam konusunda değişikliğe gitmeyeceği öğrenildi. Özgökçen, teknik direktör İlhan Palut’la bir araya gelerek takım hakkındaki son durumu ve transfer edilmesi istenen oyuncular hakkında bilgi alacak.

Fatih Özgökçen’in ve yönetiminin genç teknik adamla yola devam kararını almasında en büyük etkenin futbolcularla ilişkisinin çok iyi olması, takım içinde kimseyi küstürmemesi, morali bozuk olan oyuncuları takıma kazandırması, çok koşan, pres yapan, pozisyona giren, gol atan bir takım düzeyine getirmesi olduğu öğrenildi.

19 MAÇTA 26 PUAN TOPLADI

Konyaspor Teknik Direktörü İlhan Palut, yeşil-beyazlı takımda başarılı bir performans sergiledi. Genç teknik adam Konyaspor’un başında çıktığı 19 maçta 6 galibiyet, 8 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı. Palut, bu maçlarda 26 puan toplarken,1.37 maç başı puan ortalaması tutturdu.