YEREL
Giriş Tarihi : 27-05-2021 12:46   Güncelleme : 27-05-2021 12:46

Başkan Kavuş, “Meram Belediyespor’umuz Başarıları İle Ülke Sınırlarını Aştı”

Meram Belediyesporlu milli halterciler Besra Duman, Yasemin Ceylan Baydar ve Sibel Çam, 24 Ağustos-5 Eylül tarihleri arası Japonya’nın Başkenti Tokyo’da gerçekleştirilecek 2020 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları öncesi Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’u ziyaret etti. Başkan Kavuş, elde ettikleri başarılar ile tüm ülkeyi gururlandıran sporculara Tokyo Olimpiyatları’nda başarılar diledi.

Başkan Kavuş,  “Meram Belediyespor’umuz Başarıları İle Ülke Sınırlarını Aştı”

Katıldıkları müsabakalarda kazandıkları madalyalar ve elde ettikleri başarılar ile dünyanın dört bir yanında Ay Yıldızlı bayrağı göndere çektiren Meram Belediyesporlu Milli sporcular Besra Duman, Yasemin Ceylan Baydar ve Sibel Çam Japonya’nın Başkenti Tokyo’da gerçekleştirilecek olan 2020 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları için hazırlıklarını sürdürüyor. Tokyo Olimpiyatları öncesi Dubai’de gerçekleştirilecek özel bir turnuvaya da katılacak olan milli sporcular Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ile bir araya geldi. Milliler kendilerine destek olan Başkan Kavuş’a teşekkür ederek olimpiyatlarda madalya sözü verdi.

Resim önizlemesi

BAŞKAN KAVUŞ; “BAŞARILARINIZ TÜM ÜLKENİN GÖĞSÜNÜ KABARTIYOR”

 

Tokyo Olimpiyatları öncesi Dubai’de özel bir turnuvaya katılacak olan Meram Belediyesporlu Milli Halterciler, turnuva öncesi Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’u ziyaret ederek turnuva hakkında bilgiler verdi. Milli sporcularının elde ettiği başarıların sadece Konya’nın değil tüm Türkiye’nin göğsünü kabarttığını ifade eden Başkan Kavuş, “Daha önce olduğu gibi Avrupa ve Dünya Şampiyonası gibi büyük organizasyonlarda aldığınız başarılar için sizleri tekrar tebrik ediyorum. İnanıyorum ki Tokyo’da gerçekleştirilecek olan 2020 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’nda da aynı özveri ve üstün başarı ile madalyalar kazanacaksınız. Bu başarılarınız ile Meram Belediyespor bünyesinde yetişmekte olan diğer sporcularımıza da öncülük edeceksiniz” dedi.

Resim önizlemesi

KAVUŞ; “SPOR VE SPOCUNUN YANINDA OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”

Meram Belediyespor isminin elde edilen başarılarla ülke sınırlarını aşmaya devam ettiğini belirten Başkan Mustafa Kavuş sözlerini şöyle sürdürdü; “Avrupa ve dünya şampiyonalarında adı sıkça başarılarla anılan bir kulübümüz var. Bununla ne kadar gurur duysak azdır. Meram Belediyesi olarak her zaman ve her koşulda sporcularımıza değer verdik ve vermeyi de sürdürüyoruz. Sporcularımızın bugüne dek gösterdikleri performanslar ve elde ettikleri başarılar ile ne kadar övünsek azdır. Sporcularımıza ve antrenörlerimize bir kez daha yaşattıkları gurur dolayısıyla teşekkür ederim. Bundan sonra da bu başarıların devam edeceğini umuyorum. Bu konuda biz üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.”

Resim önizlemesi

MİLLİLER; “BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU”

 

Meram Belediyesporlu milli halterciler Besra Duman, Yasemin Ceylan Baydar ve Sibel Çam, desteklerinden dolayı Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’a teşekkür ederek, “Başkanımız her zaman bizi destekledi ve yanımızda oldu, biz de inşallah daha önceki aldığımız başarılara yenilerini eklemeyi hedefliyoruz. Bu hedefler doğrultusunda Japonya’nın Başkenti Tokyo’da gerçekleştirilecek olan 2020 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları için her gün sıkı antrenmanlar yapıyoruz. Ülkemizi Tokyo’da temsil edecek olan beş sporcudan dördü Meram Belediyesporlu sporcularız. Öncelikle Dubai’de yapılacak olan özel turnuvada puanları toplayıp şampiyonaya uzanan yola bir taş daha döşeyerek Tokyo’da tüm bu emeklerimizin karşılığı olarak rakiplerimizi eleyip tıpkı halteri göğüslediğimiz gibi şampiyonluğu da göğüsleyip, Ay Yıldızlı bayrağımızı göndere çektireceğimize inanıyoruz.’’ dedi.

Resim önizlemesi

Milli halterciler Besra Duman, Yasemin Ceylan Baydar ve Sibel Çam, Gürcistan, Bangkok ve Kolombiya’da düzenlenen Para Halter Dünya Kupası musabakalarında elde ettikleri başarılar ve kazandıkları madalyalar ile Türkiye’nin göğsünü kabartmış, Ay Yıldızlı bayrağı göndere çektirmişlerdi.

 

Resim önizlemesi