SPOR
Giriş Tarihi : 03-05-2021 16:26   Güncelleme : 03-05-2021 16:26

Konya Spor Lisesi Öğrencisi Elif Ceren'den Tarihi Başarı.

29 Nisan - 02 Mayıs 2021 tarihleri arasında Rusya'nın Soçi kentinde düzenlenen Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonasında mücadele eden Konya Spor Lisesi öğrencisi, Konyasporlu ve Millî Sporcumuz Elif Ceren ÇOLAK, Trampolin Cimnastik Gençler Senkronize kategorisinde arkadaşı Sıla KARAKUŞ ile birlikte, Avrupa İkincisi olmuş, Gümüş madalya kazanmışlardır. Böylece Elif Ceren ÇOLAK ve Sıla KARAKUŞ, Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonası tarihinde ülkemize ilk madalyayı kazandırmış oldular.

Konya Spor Lisesi Öğrencisi Elif Ceren'den Tarihi Başarı.

Ayrıca Konya Spor Lisesi öğrencisi Elif Ceren ÇOLAK, Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonasında Gençler Bireysel kategoride de Üçüncü olmuş ve Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonası seviyesinde ülkemize ilk madalyayı kazandırmıştır.

Konya Spor Lisesi öğrencisi, Konyasporlu Millî Sporcumuz Elif Ceren ÇOLAK, Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonasında  Konyaspor Kulübünü,  okulumuz Konya Spor Lisesi'ni, Konya'mızı ve ülkemizi en güzel şekilde temsil ederek

Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonası seviyesinde ülkemize ilk madalyayı kazandırmanın sevincini yaşadığını belirtmiştir.

Müsabakanın ardından açıklamalarda bulunan Elif Ceren ÇOLAK, Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonası seviyesinde hem Senkronizede derece yapmanın, hem de Bireyselde derece yapmanın ülkemize arkadaşım Sıla KARAKUŞ ile birlikte bir ilki yaşatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu arada üzerimde çok emeği olan Trampolin Cimnastik Millî Takım Antrenörü Hocam Şükrü Alp ARI'ya çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

KONYA SPOR LİSESİ MÜDÜRÜ VEYSEL DUDU:

Okulumuz Konya Spor Lisesi öğrencisi Elif Ceren ÇOLAK, Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonasında Senkronizede arkadaşı Sıla KARAKUŞ ile birlikte Gümüş Madalya ve Bireyselde Bronz Madalya kazanarak ülkemize ilk kez Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonası seviyesinde madalya kazandırmış olmaları, okulumuz ve Konya'mız adına çok gurur vericidir.

Öğrencimizin azimli ve gayretli çalışmaları sonucunda kulüplerini, okulumuzu, Konya'mızı ve ülkemizi en güzel şekilde temsil ederek madalya kazanmasından dolayı öğrencimizi tebrik ediyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.