GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-04-2021 13:50   Güncelleme : 30-04-2021 13:50

Kılca: Her Damla Alın Teri, Geleceğimizin İnşasında Büyük Öneme Sahip

Kılca: Her Damla Alın Teri, Geleceğimizin İnşasında Büyük Öneme Sahip Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı. İşçi ve emekçilerin özverili ve fedakar çalışmalarıyla ülkemizin gün geçtikçe daha da gelişip kalkındığına vurgu yapan Başkan Kılca, “Alın teri akıtılarak verilen gayret ve hizmet paha biçilemez bir öneme ve kutsallığa sahiptir. Büyük bir medeniyetin tüm insanlığa örnek bir dayanışma kültürünü yüzyıllardır yaşatan mirasçıları olarak bizler, işçilerimizin ve emekçilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kılca: Her Damla Alın Teri, Geleceğimizin İnşasında Büyük Öneme Sahip

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ülkemizin en değerli sermayesinin emek olduğuna vurgu yapan Başkan Hasan Kılca’nın mesajı şu şekilde:

Biz, gönül belediyeciliği anlayışıyla çalışanlarımızın ve emekçilerimizin önem ve değerinin farkında olarak her zaman kahramanlarımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü vesilesiyle işçilerimizin ve emekçilerimizin alın terinin ne kadar kutsal olduğu bir kez anlaşılıyor. Üretimin her aşamasında bir fiil olarak aktif bir şekilde çalışan işçi ve emekçilerimiz, ülkemizin büyümesi ve kalkınmasına büyük katkılar sunuyor. Bizler bize düşen sorumluluk bilinci ile alın terinin önemini, kutsallığını bilen, bütün insanlığa örnek bir dayanışma kültürünü yüzyıllardır yaşatan büyük bir medeniyetin mirasçıları olarak emekçi kardeşlerimizin yanında olduğumuzu vurgulamak istiyorum. Hayattaki en kıymetli şey zamandır kendi zamanlarından fedakârlık ederek emek ve alın teriyle ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkı sağlayan emekçi kardeşlerimizin yaşam koşullarını iyileştirmek adına gayret ediyor ve yerel Yönetimler olarak buna yönelik adımlar atıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 1 Mayıs’ın ülkemiz ve tüm dünyada toplumsal birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin daha da pekişmesine katkı sunmasına, sağduyunun güçlenmesine vesile olmasını diliyorum. Tüm işçi ve emekçilerimizin ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü yürekten kutluyorum.”