ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 29-04-2021 13:37   Güncelleme : 29-04-2021 13:37

Nargile sağlık çalışanını hayattan Kopardı

Konya’da sokağa çıkma kısıtlamasında bir kafeye yapılan polis baskınından kaçarken bodrum katındaki kanalizasyon çukuruna düşen sağlık memuru Tevfik Sevi hayatını kaybetti.

Nargile  sağlık çalışanını hayattan Kopardı

Selçuklu ilçesi Nalçacı Caddesi üzerinde bulunan bir kafede kısıtlama saatlerinde faaliyetin devam ettiği yönünde ihbar alan polis ekipleri harekete geçti. Selçuklu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve çarşı mahalle bekçileri kafeye baskın düzenledi. İçeride nargile içtiği tespit edilen 4 kişiye cezai işlem uygulandı.

Polis denetimlerini tamamlayıp, kafeden ayrılacağı sırada kafe çalışanları bodrum katta bulunan müştemilattaki üstü açık kanalizasyon çukuru içerisinde bir kişinin olduğunu söyledi.

Bunun üzerine bodrum kata inen polis, içerisinde 1 metre su bulunan çukur içerisinde Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesinde sağlık memuru olarak çalışan 33 yaşındaki Tevfik Sevi'nin cansız bedeni ile karşılaştı.

Sevi'nin kafede nargile içtiği, baskın sırasında kaçıp bodrum katına indiği ve bu sırada çukura düştüğünü belirledi. Evli ve 2 çocuk babası Sevi'nin cenazesi itfaiye ekipleri tarafından bulunduğu yerden çıkartılarak otopsi işlemleri için morga kaldırıldı.