İLÇELER
Giriş Tarihi : 23-04-2021 15:56   Güncelleme : 23-04-2021 15:56

Başkan Ali Konak Makamını Minik Elanur’a Devretti

Konya’nın Yunak İlçe Belediye Başkanı Ali Konak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Alenur Zengin’e Başkanlık makamını devretti.

Başkan Ali Konak Makamını Minik Elanur’a Devretti

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri dolayısı ile Atatürk İlk Öğretim Okulu öğrencisi Elanur ZENGİN'e başkanlık koltuğunu devretti. Başkanlık koltuğuna oturan Elanur Zengin ilk talimatı her okula kütüphane açılması ve ilçemize geri dönüşüm tesisinin kazandırılması oldu.

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilir


Başkan Konak, “Çocuklarımızın çok başarılı olmasını istiyorum. Ülkemiz, milletimiz için bu çok önemli, bizim yapmak isteyip de yapamadıklarımız elbette var, bunları sizler yapacaksınız. Makamların asıl sahipleri sizlersiniz, gelecekte İlçemiz ülkemiz, milletimiz için önemli hizmetler üreteceğinize eminim. Bu bayram vesilesi ile Cumhuriyetimizin kurucusu milli devlet, Kurtuluş Savaşı Zaferimiz başta olmak üzere birçok şeyi borçlu olduğumuz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Bir 2 kişi, çocuk, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Ziyaretinin ardından kendisine belediye başkanı Ali KONAK tarafından hediye takdimi yapıldı.