İLÇELER
Giriş Tarihi : 23-04-2021 14:34   Güncelleme : 23-04-2021 14:34

Kaymakam Kurt Berfinay Üresin’e Devretti

Konya’nın Yunak ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri düzenlendi.

 Kaymakam Kurt Berfinay Üresin’e Devretti

Yunak’ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 101.Yıl dönümü etkinlikleri Covid-19 tedbirleri kapsamında İlçenin Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle kutlandı. Hükümet Konağı önünde Çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Yunak Belediye Başkanı Ali Konak, Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Coşkun, İlçe Jandarma Komutanı Adem Güneş, İlçe Emniyet Amiri Ufuk Başlık, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Muhammet Ali Tokdemir ve İlçemiz Atatürk İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Berfinay Üresin Kaymakam ,Fatih KURT’ u makamında ziyaret ettiler.

Atatürk İlkokulu öğrencisi Berfinay Üresin, temsili olarak Kaymakamlık Makamına oturdu. Kaymakama oturan Berfinay Üresin,bir süre misafirlerle sohbet etti. Atatürk İlkokulu öğrencisi Berfinay Üresin’ in İlçe Kaymakamı Fatih KURT’ tan Okulunun bahçesine park yapılmasını ve Okul kütüphanesine hikaye kitapları alınmasını istedi.

İlçe Kaymakamı Fatih KURT bu ziyaretten memnun kaldığını dile getirerek; ‘’Tüm Dünya Çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlar, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza mutlu ve huzurlu bir gelecek temenni ederim.’’ Şeklinde konuştu.