SİYASET
Giriş Tarihi : 20-04-2021 00:00   Güncelleme : 20-04-2021 23:10

GÜLAY SAMANCI’YA AK PARTİ’DE ÖNEMLİ GÖREV

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzaladığı kararla Akdeniz bölgesinden sorumlu Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı’na getirildi

GÜLAY SAMANCI’YA  AK PARTİ’DE ÖNEMLİ GÖREV

AK Parti Konya Milletvekili ve aynı zamanda Bölge Milletvekilimiz olan Gülay Arıcıgil Samancı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı kararla Akdeniz bölgesinden sorumlu AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcıları belli oldu. Yeni görev alan isimler arasında AK Parti Konya Milletvekili Gülay Arıcıgil Samancı da yer aldı.

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI YAVUZ'UN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPACAKLAR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz'un yardımcıları belirlendi.

Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzaladığı kararla Konya Milletvekili Gülay Arıcıgil Samancı, Yavuz'un yardımcıları arasında yer aldı.

SAMANCI, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR ETTİ

Samancı, görevlendirme kararını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “Allah mahcup etmesin, Ak davamıza hizmet yolunda bize bu vazifeyi tevdi eden Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerimi arz ediyorum”sözleriyle duyurdu.

Seçim İşleri Başkanlığında görev yapacak bir diğer Konyalı isim de Eski Konya Milletvekili Harun Tüfekçi oldu.

Tüfekçi de Ali İhsan Yavuz'un yardımcıları arasında yer aldı.

AK PARTİ BEYŞEHİR'DEN KUTLAMA...

Bu arada, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığı, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Arıcıgil Samancı ve eski Konya Milletvekili Harun Tüfekçi'yi AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı görevlerine getirilmelerinden dolayı kutladı.

Konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Seçim İşleri Başkan Yardımcılığına getirilen Konya Milletvekilimiz Sayın Gülay Samancı ve önceki dönem milletvekilimiz ve SKM Başkanımız Sayın Harun Tüfekçi'yi tebrik eder, başarılar dileriz."