GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-04-2021 09:18   Güncelleme : 18-04-2021 09:18

6 Milyon TL'nin Akıbeti Açıklanmalıdır

Esnafa destek verilmesi için Konya Valiliği tarafından Konya Büyükşehir Belediyesi'ne aktarıldığı Lokantacılar Odası Başkanı tarafından dile getirilen 6 milyon TL ne olmuştur? Konya Büyükşehir Belediyesi bu kaynağı nereye harcamıştır? Eğer sürecin en mağdurları olan lokantacı esnafı bu destekten yararlanamamışsa bu destek kimlere aktarılmıştır? Yakın zamanda billboardlara verilen reklamların parası bu kaynaktan mı harcanmıştır?

6 Milyon TL'nin Akıbeti Açıklanmalıdır

Bu sorular elbette ki milletimiz ve esnafımız adına yönelttiğimiz sorulardır. Cevap alabilir miyiz? Zannetmiyorum. Çünkü Konya Büyükşehir Belediyesi'ni idare edenlerin şeffaflık ve hesap verebilirlik gibi bir anlayışları yok.

 

Konya Büyükşehir Belediyesi'ni idare edenlerin gündemi uzun bir süredir basına, medyaya ayar vermek, eleştirel haberlere tahammül göstermemek ve eleştirel haber yapan gazete ve televizyonlara reklam kesmek suretiyle yaptırım uygulamak şeklinde kendini gösteriyor. Yani gündemlerinde Konyalı yok, esnaf yok. Varsa yoksa mutlu azınlığın saadetini sürdürmesi var. Her durumda hakkı haykırmaya devam edeceğiz.