S.T.K.
Giriş Tarihi : 12-04-2021 13:16   Güncelleme : 12-04-2021 13:16

TURÇEV-der’den Ramazan Yardımı

Konya’da Faaliyet gösteren Turgut ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Eğitim Kültür Derneği (TURÇEV-DER) Yardım sever vatandaşlar işe birliği ile Ramazan ayı öncesinde gıda yardımında bulundu.

TURÇEV-der’den Ramazan Yardımı

TURÇEV-DER Yunak İlçesinin değişik mahallelerinde yaşayan dar gelirli aileleri mübarek Ramazan ayı öncesinde sevindirdi. Konya ve Yunakta yaşayan Yardımlarını esirgemeyen Kuzören mahallesinden Hacı ULU, Eğrikuyu mahallesinden Beytullah SELÇUK ve Mahallesi sakinlerinin katkısı ile dernek yönetimi tarafından yardım paketi organizasyonu düzenlendi. Organizasyon kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere hazırlanan yardım paketleri ulaştırıldı. Yardım paketleri ise yaşanan pandemi döneminde katkı olması amacıyla Yönetim kurulu üyeleri tarafından yapıldı.

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

 

Turgut ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Eğitim Kültür Derneği (TURÇEV-DER) Başkan Yardımcısı Veli TUNCEZ yapmış olduğu açıklamada ; , “Mübarek Ramazan ayında gelirsiz ve dar gelirli ailelerimiz için planlamış olduğumuz yardım paketlerimizin hayırlısı ile dağıtımını gerçekleştirdik. Değerli köylülerimizin madde ve manevi katkılarıyla köyümüzden başlayarak, komşu köylerimize, ulaştırdık. Bu yardım planlamasına katılan, destek veren tüm hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum, Allah onlardan razı olsun. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun. Dağıtım için her bölgede ayrı ayrı bizlere yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Birlikte inşallah nice yardımlara” ifadelerini kullandı.

Bir Veli Tuncez ve açık hava görseli olabilir

 

İmkanları ölçüsünde yardım sever hemşerilerimizin katkısıyla, ihtiyacı olan Turgutelili hemşehrilerimize Nakit ve Gıda Paketi yardımı ile veren el ile alan el arasında aracı olmaya çalışıyoruz.

Yardımlarını esirgemeyen Kuzören mahallesinden Hacı ULU bey'e, Eğrikuyu mahallesinden Beytullah SELÇUK bey'e şükranlarımızı sunarız. Mevlam yardımlarınızı makbul ve kabul eylesin.dedi.

Bir yol görseli olabilir