SİYASET
Giriş Tarihi : 03-04-2021 09:01   Güncelleme : 03-04-2021 09:01

Konya Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı Gibi Ağırladı

Bugün Genel Başkanımız Meral Akşener, Genel Sekreterimiz Uğur Poyraz, Genel Başkan Yardımcılarımız Prof. Dr. Bahadır Erdem, Berna Sukas, milletvekilimiz Fahrettin Yokuş, Teşkilat Başkan Yardımcılarımız Mehmet Arslan Mümin İnan, Genel Sekreter Yardımcımız Uğurhan Tiryaki, GİK Üyelerimiz Burhanettin Kocamaz, Adana İl Başkanımız Göktürk Boyvadaoğlu ve yöneticileri, Afyonkarahisar İl Başkanımız Muhammet Mısırlıoğlu ve yöneticileri, Isparta il başkanımız Mustafa Şimşek ve yöneticileri, Niğde İl Başkanımız İbrahim Uzun ve yöneticileri, Karaman İl başkanımız İsmet İlmi Hatipoğlu ve yöneticileri, Ermenek Belediye Başkanı Atilla Zorlu, il yöneticilerimiz, ilçe başkanlarımız ve ilçe yöneticilerimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, belediye meclis üyelerimiz, MDK üyelerimiz, parti üyelerimizin, gönüllülerimizin katılımıyla Konya programımızı icra ettik.

Konya Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı Gibi  Ağırladı

Yunak'ta gerçekleştirdiğimiz karşılamadan sonra, Tuzlukçu Belediyesi'ne ziyarette bulunduk. Nazik ev sahiplikleri için belediye başkanı  Nurettin Akbuğa'ya teşekkür ederiz. Ardından Akşehir ilçemizde esnaf ziyaretlerinde bulunduk. Vatandaşlarımızla biraraya geldik. Çok ilgili ve heyecanlı bir yoğunluk vardı. Ilgın ilçe programımız yoğun bir katılımla gerçekleşti. Esnaflarımız dertli ve ziyaretimizden memnun oldular. Son olarak da şehir merkezinde esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla birarada olduk. Vatandaşlarımız partimize ve genel başkanımıza karşı çok ilgili ve samimiydi.

 

Oldukça yoğun ve verimli geçen bir programın ardından genel başkanımız Sn. Meral Akşener memnuniyetlerini dile getirerek tüm teşkilatlarımıza teşekkürlerini ilettiler. Programda görev alan tüm yöneticilerimize, basın mensuplarımıza, emniyet mensuplarımıza, üyelerimize ve gönüllülerimize çok teşekkür ederim.