YEREL
Giriş Tarihi : 30-03-2021 09:20   Güncelleme : 30-03-2021 09:20

Kozağaç Parkına “Alparslan Türkeş”’in Adı verildi

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur ittifakı ortağımız Ak Partiden Belediye Başkanı seçilen Mustafa KAVUŞ Geçtiğimiz hafta Belediye başkanlığının iki yılını değerlendiren toplantılarla çalışmalarını hemşehrilerimizle paylaştı. Seçim çalışmalarında samimiyeti ile kalbi Meram için atan Meramlı hemşehrilerimizi ve Partililerimizi heyecanlandıran Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş dolu dolu geçen iki yılın mutluluğunu Sevdası Meram olan hemşehrilerimize yaşattı.

Kozağaç Parkına “Alparslan Türkeş”’in Adı verildi

İki saati aşkın heyecanla takip ettiğimiz sunumda Belediye başkanımıza desteklerimizin haklı mutluluğunu ve gururunu partililerimiz adına yaşadık.

Ülkemizin Salgınla Mücadele ettiği günlerde sessiz sedasız sosyal belediyecilik, Bizim Meram Masası, kamu yatırımları, asfalt ve yeni alternatif yol çalışmaları, imar çalışmaları, daha yaşanılabilir bir Meram için park revizyon ve yaşam alanlarında ilklere imza atan Belediye Başkanı  Mustafa KAVUŞ, üretken belediyecilik anlayışı ile

tevazu samimiyet ve gayretle aşılamayacak hiçbir sorunun olmayacağını bir kez daha göstermiş oldu. Ayrıca Meramda ilkleri yaşayan ve yaşatan Belediye Başkanımız  Mustafa KAVUŞ ve Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim ALTAY beye Kozağaç Mahallemizde bulunan 23 bin Metrekare alanda kurulu olan

Biyolojik Gölet

Çoçuk Oyun Alanları,

Fıtness Spor Aletleri,

Barbekü,

Kamelyalar,

Gül Bahçesi,

Koşu Yolu,

Besketbol Sahasından oluşan,

“Alparslan Türkeş” Parkı İçin MHP’li dava arkadaşlarım ve teşkilatlarımız adına minnettarım.

Şarkılara türkülere destanlara konu olan Sevdamız Meramımız, hemşehrilerimiz, için taş üstüne taş koyan Sevdası Meram olan, Meram Belediyemiz STK’larımız ve Tüm kurumlarımızla MHP Meram İlçe Başkanlığı olarak samimiyetle yol yürüyoruz.

Sevdamız, Meram

Bekamız, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Türk bayrağı Türk Milletidir.

“Ehline emanet” sloganı ile başlamış olduğumuz yerel seçim döneminden bugüne ehline emanet ettiğimize bir kez daha şahit olduğumuz Meram belediye Başkanı Mustafa KAVUŞ ve ekibine, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim ALTAY’a, Kalbi Meram için atan Meram Sevdalılarına teşekkür ederim.