SİYASET
Giriş Tarihi : 23-03-2021 19:28   Güncelleme : 23-03-2021 19:28

MHP'de deprem: Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı zehir zemberek sözlerle istifa etti!

Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Alişan Satılmış, “Kim kimle olur kim kimi sayar sever teveccüh gösterir, beni ilgilendirip alakadar etmez ana hitap etmeyen kutsal kabul ve yüklemlerin bende hiçbir karşılığı yoktur” diyerek MHP’den istifa ettiğini duyurdu

MHP'de deprem: Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı zehir zemberek sözlerle istifa etti!

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Alişan Satılmış, “Kim kimle olur kim kimi sayar sever teveccüh gösterir, beni ilgilendirip alakadar etmez ana hitap etmeyen kutsal kabul ve yüklemlerin bende hiçbir karşılığı yoktur” diyerek MHP’den istifa ettiğini duyurdu.

Satılmış zehir zemberek istifa açıklamasında şunları söyledi; “MHP’nin anlam yüklemenin, kişisel düşünce akıl fikir hedef hiyerarşisinde şahsıma yönelik hiçbir katma değer ilgi ve irtibatının yansımadığını, tercih ve kabullerle görüp yaşadığımdan kurumsal yapıyla bağımı kesip tüm yükümlülüklerden vazgeçtiğimi bildiriyorum.

Kim kimle olur kim kimi sayar sever korur tercih eder teveccüh gösterir, beni ilgilendirip alakadar etmez ana hitap etmeyen kutsal kabul ve yüklemlerin bende hiç bir karşılığı yoktur.

Boş palavralara da karnım toktur aç olan yer içer beni alakadar etmez beni bağlamaz.

Benim için bundan sonra tüm alan ve anlam yüklemleri, 'Paris neredeyse Fransa orasıdır' İşaret anlamı hükmü taşımaktadır. Velhasıl Ülkücü neredeyse dava oradadır. Dava neredeyse davada oradadır.”