GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-03-2021 19:04   Güncelleme : 23-03-2021 19:04

AK Partili Hanımlardan Anlamlı Etkinlik

AK Parti Konya İl Kadın Kolları tarafından Şehitler Haftası kapsamında düzenlenen programda Şehit ve Gazilerimiz için fidanlar toprakla buluşturuldu.

AK Partili Hanımlardan Anlamlı Etkinlik

AK Parti Konya İl Kadın Kolları Şehitler Haftası kapsamında anlamlı bir etkinliğe imza attı. Şehitler Haftası kapsamında fidanlar toprakla buluşturuldu. AK Parti Konya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Doğan Candan yaptığı açıklamada, "Şehitler Haftası münasebetiyle şehit yakınları ve gazilerimizle birlikte şehrimizde 453 şehit ve 804 gazimiz adına Şehitler Ormaninda fidanları toprakla buluşturduk. Bugün cennet vatanımızda rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamamızı şehit ve gazilerimize borçluyuz. Bugüne kadar vatan toprakları için canını çekinmeden feda eden şehitlerimizi rahmetle anıyor, yaşamını devam ettiren gazilerimize hayırlı uzun ömürler diliyorum. Allah hepsinden razı olsun." dedi.

 

AK Parti Konya İl Kadın Kolları öncülüğünde düzenlenen programa

Konya Bölge Orman Müdürü Cafer Bal, Konya Şehit Aileler Derneği Başkanı Recep Pakdemir ve dernek üyeleri, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Süleyman Ege ve dernek üyeleri, Konyalı hayırsever Aynur Kasabalı ve kadın kollarından pek çok teşkilat mensubu katıldı.