YEREL
Giriş Tarihi : 22-03-2021 18:09   Güncelleme : 22-03-2021 18:09

Baş Hekim Bülent Erdem ve Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarına ‘Teşekkür Belgesi’

Konya İl Sağlık müdürlüğü, Akşehir İlçesinde görev yapan sağlık çalışanlarına teşekkür belgesi verdi.

Baş Hekim Bülent Erdem ve Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarına ‘Teşekkür Belgesi’

Konya İl Sağlık müdürlüğü, Akşehir İlçesinde görev yapan Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı aile sağlığı merkezinde çalışan sorumlu hekimler ve sağlık tesislerinde görev yapan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür belgesi verdi.

Resim önizlemesi

Programda konuşan Konya İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hasan Çiftci, “ Pandeminin üzerinden 1 yıl geçti. Pandeminin ilk başladığı süreçten bugüne kadar başarılı bir sağlık hizmeti verdik. Bu süreçte canla başla çalışan tüm sağlık camiamıza teşekkür ederiz” dedi.

Resim önizlemesi

 

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hasan Çitçi’den teşekkür belgesi alan Akşehir İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Erdem ise şunları söyledi:

“Bu teşekkür belgesini ilçemizde çalışan 800’e sağlık personeli adına alıyorum. Pandemiden önce ve pandemi sürecinde İl Sağlık Müdürlüğümüzün varlığını yanımızda sürekli hissettik. Şimdi biz sağlık çalışanlarına verilen Teşekkür Belgesi ile de bizi onore ettiniz. Tüm sağlık çalışanlarımız adına teşekkür ediyorum”

Resim önizlemesi

Program gerçekleştirilen konuşmaların ardından sağlık çalışanlarına verilen ‘Teşekkür Belgesi’ takdiminin ardından son buldu.

Resim önizlemesi