YEREL
Giriş Tarihi : 16-03-2021 13:36   Güncelleme : 16-03-2021 13:36

Hasan Kılca: Hemşehrilerimizin Rahatı Mutluluğu İçin Sahadayız

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, ilçe merkezinin yanı sıra merkeze uzak mahalleleri sık sık ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geliyor. Belediyenin mahallelerde yürüttüğü yatırımları yerinde inceleyen ve vatandaşlar ile esnafının taleplerini dinleyen Başkan Kılca, “Hemşehrilerimizin refahını, rahatını ve elbette mutluluğunu arttırmak amacıyla tüm ekiplerimizle sahadayız” dedi.

Hasan Kılca: Hemşehrilerimizin Rahatı Mutluluğu İçin Sahadayız

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, ilçe merkezinin yanı sıra merkeze uzak mahalle ziyaretleriyle de vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Resim önizlemesi

Başkan Hasan Kılca, bu kapsamda Karatay’a bağlı Hacı Hasan, Acıdort, Çengilti, Ortakonak, Hayıroğlu ve Ovakavağı’nı ziyaret etti.

Karatay Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç’in de eşlik ettiği ziyaretler kapsamında ilk önce Hacı Hasan Mahallesi’ne giden Hasan Kılca, Karatay Belediyesi tarafından Çumralıoğlu Vakfı Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne kazandırılan suni çim halı sahada futbol oynayan gençlerle buluştu.

KILCA, 5 MAHALLEDE VATANDAŞLA BULUŞTU ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, daha sonra merkeze uzak Acıdort, Çengilti, Ortakonak, Hayıroğlu ve Ovakavağı’nı ziyaret ederek burada da belediyenin yürüttüğü çalışmaları yerinde inceledi, vatandaşlarla bir araya geldi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Hayıroğlu ve Ovakavağı arasındaki 7 kilometrelik bağlantı yolu çalışmalarının yanı sıra Ortakonak, Acıdort ve Çengilti’deki yol ile kaldırımların parkeyle kaplanmasını inceleyen Başkan Hasan Kılca, Hayıroğlu’nda ise semt pazarını ziyaret etti. Bölge sakinleri ve esnafla bir araya gelen Hasan Kılca, pazarcı esnafına hayırlı işler dileğinde bulunarak taleplerini dinledi.

HEDEFİMİZ 1 MİLYON METREKARE PARKE

Belediye olarak ilçe genelinde yürüttükleri yol yapım, bakım, onarım ve parke çalışmalarını değerlendiren Kılca, Karatay’ın dört bir yanında altyapı çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “Hemşehrilerimizle bir araya gelmek, onları dinlemek, istişare kurumunu her zaman diri tutmak ve belediye olarak buralarda yapabileceklerimizi yerinde tespit etmek üzere mahalle ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu ziyaretlerden çok faydalanıyoruz. Hizmetlerimizi ve projelerimizi zaman zaman bu buluşmalar sayesinde hem daha faydalı bir şekle dönüştürüyoruz hem de varsa yeni istekleri onları da not alıyoruz. Bu ziyaretleri belediyemizin bölgede yürüttüğü çalışmaları yerinde görmek için de önemsiyoruz. Hayıroğlu ve Ovakavağı arasında fen işleri ekiplerimizin yapımını sürdürdüğü 7 kilometrelik bağlantı yolu çalışmalarını inceledik. Yine Ortakonak, Çengilti ve Ortakonak’ta parke çalışmamız var. Orada da çalışmalarımız hızla devam ediyor. Belediye olarak koyduğumuz 1 milyon metrekare parke hedefimizi gerçekleştirmek, hatta aşmak için ekiplerimiz canla başla hizmet ediyor. Bu vesileyle de kendilerine teşekkür ediyorum. Amacımız, şehir merkezindeki yaşam standardını ve kalitesini ilçemizin tamamına yaymak. Hemşehrilerimizin refahını, rahatını ve elbette mutluluğunu arttırmak amacıyla tüm ekiplerimizle sahadayız. Karatayımızın her türlü ihtiyacını karşılamak için gece gündüz demeden gayret etmeye devam edeceğiz” dedi.