SİYASET
Giriş Tarihi : 14-03-2021 11:42   Güncelleme : 14-03-2021 11:42

İYİ Parti, Kadın Kollarını Buluşturdu

İYİ Parti Konya İl Başkanlığı, Konya ve ilçelerdeki kadın kollarını il binasında buluşturdu. 11 ilçenin kadın kolları başkanına görevlendirme belgeleri verildi.

İYİ Parti, Kadın Kollarını Buluşturdu

İYİ Parti Konya İl Teşkilatı Kadın politikaları başkanlığı ve Kadın Kolları başkanlığınca Merkez ve Taşra ilçelerindeki Kadın Kolları ve yönetimleri İle kahvaltıda bir araya geldi.

 

Resim önizlemesi

Görevlendirilmesi tamamlanan 11 ilçe Kadın kolları başkanına belge takdimi yapıldığı buluşmada konuşan İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, “Amacımız birlik ve beraberliği sağlayarak pekiştirmektir. Kadınlarımızın yapacağı her türlü faaliyeti destekliyoruz. Kadınlarımızın yapacağı mücadeleyle ancak başarılı olabiliriz. Kadınlarımızı milletvekili, Belediye başkanı, Meclis Üyesi kısaca her türlü görevlerde görmek isteriz. Genel Başkanımız Meral Akşener`in yolunda ve azminden olan kadınlarımızla iktidara talibiz" dedi.

 

Resim önizlemesi

KADINLAR HAKLARINI BİRLİKTE MÜCADELE EDEREK KAVUŞACAKTIR

İYİ Parti Konya Kadın Kolları Başkanı Zuhal Ehliz konuşmasında kadınların haklarını birlikte mücadele ederek kavuşacağını belirterek, “Bugün biz kadınlar dünya da istenilen noktada değiliz. Özellikle Ülkemizde kadın cinayetleri had safhadadır. Maalesef kanunlarımız yetersizdir. Biz kadınlar kendi haklarımızı bizzat mücadele ederek alabiliriz. Biz Kadın Kolları olarak kadınlarımızın hep yanında olduk olmaya da devam edeceğiz.”

 

Resim önizlemesi

Konuşmaların ardından ataması yapılan Selçuklu-Karatay-Meram-Ereğli-Beyşehir-Çumra-Ilgın-Hüyük-Kulu ve Seydişehir İlçe Kadın Kolları Başkanlarına belgeleri verildi.