GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-03-2021 17:57   Güncelleme : 10-03-2021 17:57

Emniyet Müdürü Aydın Akşeker Grubu ziyaret etti

Konya’nın kritik operasyonlara imza atan başarılı İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, kırmızı et sektörünün dev ismi Akşeker Grubun Karaman yolundaki Konya et entegre tesislerini ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Aydın Akşeker Grubu ziyaret etti

Kırmızı et sektörünün marka ismi ve Türkiye’nin en büyük et entegre tesislerini bünyesinde bulunduran Akşeker Grup, Konya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’ı ağırladı.
Karaman yolu üzerinde Çomaklı’da kurulu tesisleri ziyaret eden Emniyet Müdürü Aydın’a, grup hakkında Akşeker Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Şeker ile Genel Müdür Alper Şölen, bilgiler verdi.
Grup olarak et sektöründe dünya markası olma yolunda hedeflerinin olduğunu belirten Akşeker Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Şeker, gelecek iki yıldaki hedeflerini anlatırken, Emniyet Müdürü Aydın’a ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve teşekkür etti. 
Konya Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Konya’da böyle bir tesisin varlığından memnunluk duyduğunu, Türk ekonomisine katkı veren üretim yapan bu tür tesislerin sayılarının artmasından mutluluk duyduğunu vurguladı. Aydın daha sonra ziyaretinin anısına Akşeker Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Şeker’e plaket takdim etti..