SAĞLIK
Giriş Tarihi : 22-02-2021 18:38   Güncelleme : 22-02-2021 18:38

İl Sağlık Müdürü Koç’tan Sağlık Tesislerine Ziyaret

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, 112 acil sağlık hizmetleri istasyonları ile aile sağlığı merkezlerinde incelemelerde bulundu

İl Sağlık Müdürü Koç’tan Sağlık Tesislerine Ziyaret

Selçuklu 1 ve 11 Nolu 112 istasyonları ile Karatay 7 Nolu Büsan Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları çalışanları ile istişarelerde bulunan Prof. Dr. Koç, Selçuklu 67 Nolu Osman Nuri Koçer Aile Sağlığı Merkezi ile Karatay 79 Nolu Büsan ASM’ni de ziyaret ederek sağlık çalışanlarından aşılama çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'C.SAĞLIK BAKANLIĞI SELÇUKLU 01 NOLU ACIL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU 編 民O 112 ACİL W 國用带 CHAJUEMa' görseli olabilir

Kısa bir süre önce yeni yerine taşınarak hizmet sunmaya başlayan Selçuklu 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret ederek programına başlayan Prof. Dr. Koç, Selçuklu 11 Nolu ASHİ ve Karatay 7 Nolu Büsan ASHİ ziyaret ederek çalışanların istek, şikâyet ve önerilerini dinledi. Koronavirüs salgınına karşı yürütülen aşı çalışmalarını da yerinde değerlendirmek amacıyla Selçuklu 67 Nolu Osman Nuri Koçer Aile Sağlığı Merkezi ile Karatay 79 Nolu Büsan ASM’ni de ziyaret eden Prof. Dr. Koç, başarılı ve özverili çalışmaları dolayısıyla sağlık personellerine teşekkür etti.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

 

Ziyaretler sırasında Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Ergin, Başkan Yardımcısı Dr. Alper Çelikdelen ve 112 Komuta Kontrol Merkez Başhekimi Erkan Aşık’da hazır bulundu.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir