GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-02-2021 08:36   Güncelleme : 20-02-2021 08:36

Ak Şeker'den Emniyet Müdürü Aydın’a ziyaret

AKŞEKER Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Şeker ile FLAŞ Medya Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Soylu Konya Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’ın konuğu olduk.

 Ak Şeker'den Emniyet Müdürü Aydın’a ziyaret

Konya’ya atandığı günden beri başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Konya Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’a nezaket ziyareti. 

Türkiye’nin kırmızı et sektöründeki dev kuruluşlarından Akşeker Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Şeker ile Flaş Medya Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Soylu, Konya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Emniyet Müdürü Aydın, Konya’da görev yapmaktan son derece memnun olduğunu belirtirken “inşallah bu şehirde görevimi tamamlayıp, yaptığımız hizmetlerle  unutulmaz anılarla anılmak isterim” dedi.

Akşeker Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Şeker’de, sucuktan pastırmaya, kavurmadan kavurmaya kadar tüm şarküteri ürünlerinde Türkiye’nin en iyi markası olmak için çalıştıklarını vurgularken, Akşeker Et entegre tesisleri ve yapacakları yeni yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

Ziyarette Gazeteci Kemal Soylu, Türk basının içerisindeki sorunları dile getirdi ve yakında yeni bir oluşumla kurulan medya kuruluşu bünyesinde yayına başlayacak olan televizyon hakkında bilgiler verdi.

Yaklaşık iki saati süren ziyaret sonunda Konya Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Şeker ve Soylu’ya Konya Emniyet Müdürlüğü’nün çalışmalarının anlatıldığı birer kitap hediye etti.