YEREL
Giriş Tarihi : 17-02-2021 08:43   Güncelleme : 17-02-2021 08:43

Çeltik Belediyesi Ekipleri 7/24 Kar Temizliğinde

Konya’nın Çeltik ilçe belediye Ekipler; kar temizleme çalışmaları kapsamında ilçe merkezindeki cadde ve sokakları iş makineleri yardımıyla temizleme çalışmalarını yapıyor.

 Çeltik Belediyesi Ekipleri  7/24   Kar Temizliğinde

Çeltik İlçe merkezinin dış mahallelerle olan bağlantı yollarının ulaşıma açık tutulması içinde seferber olan ekipler, bu yollarda da kar küreme çalışmaları yaparak, çalışmaları gerçekleştiriyor.

 

Bir açık hava görseli olabilir

Ayrıca belediye ekiplerimizce yayaların kullandığı kaldırımlarda küreklerle temizlik ve tuzlama çalışmalarıda yapılıyor.

 

Bir bir veya daha fazla kişi ve kar görseli olabilir

Çeltik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesindeki ekiplerimizle çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü belirten Başkan MEŞE “İlçemizde uzun süredir beklediğimiz kar yağışı ve bereket geldi.

 

Bir açık hava görseli olabilir

 

Tüm ekiplerimizle 14 mahallemizde sokak ve caddeler de; kar temizliği çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Buzlanmaya karşı tüm ekip ve ekipmanlarımızla 24 saat görevinin başında olduğunu belirterek, bölge genelinde yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla gerekli tedbir ve önlemlerin alındığını da bildirdi.

 

Bir açık hava görseli olabilir