YEREL
Giriş Tarihi : 13-02-2021 15:14   Güncelleme : 13-02-2021 15:14

Vali Özkan'dan Yunak Ziyareti

Vali Vahdettin Özkan Yunak İlçesini ziyaret ederek Sunulacak Hizmetler Değerlendirildi

Vali Özkan'dan Yunak Ziyareti

Vali Vahdettin Özkan, Yunak Kaymakam V. Fatih Kurt’u ziyaret ederek, ilçe faaliyetleri ve devam eden kamu yatırımları hakkında bilgiler aldı.

Vali Vahdettin Özkan, kaymakamlık ziyaretinin ardından Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan’ı ziyaret etti. Vali Vahdettin Özkan başkanlığında Yunak Belediyesi toplantı salonunda; İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı, kurum amirleri, yatırım kurumları yetkililerinin katılımıyla İlçe ile ilgili değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda; kırsal kalkınma, sanayi alt yapısının iyileştirilmesi, ilçeye doğalgazın getirilmesi, çiftçilere yönelik eğitim ve rehberlik hizmetlerinin sunulması konuları istişare edildi. Toplantıda konuşma yapan Vali Özkan; “Yunak İlçemizin talepleri kamu kurumlarının koordinasyonuyla yürütülmekte ve yürütülmeye devam edilecektir” dedi.

Vali Özkan Belediye ziyaretinin ardından Yunak İlçe Emniyet Amirliği ve Yunak İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. İlçe genel asayiş ve güvenlik durumu hakkında bilgi alan Vali Özkan, kamu düzeninin sağlanması ve kişilerin can ve mal güvenliğini tesisinde önemli rol üstlenen kolluk görevlilerine kolaylıklar diledi.