SİYASET
Giriş Tarihi : 11-02-2021 10:24   Güncelleme : 11-02-2021 10:24

İYİ Parti'den Ilgın Çıkarması

Bugün il başkan yardımcılarımız, il yönetim kurulu üyelerimiz, il kadın kollarımız, ilçe başkanımız ve ilçe yöneticilerimiz, belediye meclis üyelerimiz ve belediye başkan adayımız ile birlikte Ilgın ilçemizde verimli bir program icra ettik.

İYİ Parti'den Ilgın Çıkarması

. İlçe kaymakamımızı, ilçe ticaret odamızı ve esnaf odamızı ziyaret ettik. Esnaflarımıza bir araya geldik. Dertlerini dinledik çözümün adresinin İYİ Parti olduğunu anlattık. Partimize ilgi bizi çok memnun etti.

Resim önizlemesi

Ziyaretlerimiz kapsamında Gelecek Partisi ve Deva Partisi ilçe teşkilatlarını da ziyaret ettik. İlçe teşkilatımızda yöneticilerimiz ile istişare toplantısı gerçekleştirdik. İlçe voleybol takımı başkanı Sn. Mustafa Elmalı ismimize hazırlattığı formayı takdim etti. Ilgın programımızın ardından Kadınhanı ve Sarayönü ilçe teşkilatlarımızı da ziyaret ederek istişarelerde bulunduk.

Resim önizlemesi

Çok verimli geçen programlar sebebiyle Ilgın ilçe başkanımız Sn. Muharrem Elmalı'ya ve yöneticilerimize; nazik ev sahiplikleri için Kadınhanı ilçe başkanımız Sn. ve Sarayönü ilçe başkanımız Sn. Çetin Zeybek ve yönetimlerine çok teşekkür ederim.

Resim önizlemesi