YEREL
Giriş Tarihi : 08-02-2021 13:55   Güncelleme : 08-02-2021 13:55

Vali Özkan Altınekin İlçesinde Sunulacak Hizmetler Değerlendirdi

Vali Vahdettin Özkan, Altınekin Kaymakamı Murat Çiçek’i ziyaret ederek, ilçe faaliyetleri ve devam eden kamu yatırımları hakkında bilgiler aldı.

Vali Özkan Altınekin İlçesinde Sunulacak Hizmetler Değerlendirdi

Vali Özkan, Altınekin Kaymakamlığı toplantı salonunda İlçe ile ilgili değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıda; İlçemizin ekonomik durumu ve potansiyeli, İlçenin pandemi durumu, kırsal kalkınma projeleri, kuraklık konusu, tarımda daha az su isteyen alternatif ürünlerin üretilmesi ve teşviki, devam eden kamu ve özel sektör yatırımları değerlendirilerek istihdamın artırılması için yapılması gereken çalışmalar görüşüldü.

 

 

Vali Özkan Kaymakamlık binası bünyesinde bulunan Altınekin İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret etti. İlçe genel asayiş ve güvenlik durumu hakkında bilgi alan Vali Özkan, kamu düzeninin sağlanması ve kişilerin can ve mal güvenliğini tesisinde önemli rol üstlenen kolluk görevlilerine kolaylıklar diledi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Altınekin Belediye Başkanı Muharrem Dere’yi ziyaret eden Vali Özkan, ilçeye yapılan mahalli müşterek ihtiyaçlar ve hizmetler ile koordinasyonu gerektiren konular hakkında bilgi alarak birlikte yapılması gereken çalışmaları değerlendirdi.