SİYASET
Giriş Tarihi : 08-02-2021 12:02   Güncelleme : 08-02-2021 12:02

Başkan Ay :’Büyük Türk Milletinin Beka Hareketin 52. Yılı Kutlu Olsun.’

MHP Meram İlçe Başkanı İbrahim Ay Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin 52. Kuruluş yıl dönümü nedeni ile Kutlama mesajı yayımladı

 Başkan Ay :’Büyük Türk Milletinin Beka Hareketin 52. Yılı Kutlu Olsun.’

Başkan İbrahim Ay yayımladığı mesajında : Milliyetçi Hareket Partisi şanla şerefle 51 yılı geride bırakmış, onurlu tarihi ve geçmişiyle Türkiye Cumhuriyeti Devletinin varlığı, olmazsa olmazı, destanlar yazan hareketi, bir siyasi hareketten daha fazlası, bekasıdır.

Kurucu Liderimiz Alparslan Türkeş’le Büyük bedeller ödeyerek bu günlere ulaşan Partimizin siyasi kaygıları olmamış Türk Milletinin varlığı birliği İçin gece gündüz demeden mücadele etmiş Bilge Liderimiz Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ile gücüne güç katmış tarihi emaneti Türk Milletinin kalbine ilmik ilmik işlemiştir.

Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli bir siyasi Liderden, Genel Başkandan ötesi Türk Milletinin Devlet babası, Devlet Abisi, Devletin ta kendisi siyasi faaliyetlerimizde hemşehrilerimiz tarafından dualar edilen, methiyeler düzülen bir ekol haline gelmiş bayraktır, vatandır.

Dolu dolu geçen 51 yıllık geçmişimiz Genel Başkanımız Liderliğinde nice senelere ulaşacak, Türk Milleti var oldukça var olacak, destanlara konu olmaya devam edecektir.

Türk Milletinin yıkılmaz kalesi, varlığı, beka hareketi mensubu olmaktan şeref duyduğumuz Milliyetçi Hareket Partimizin 52. Yılı Büyük Türk Milletine, hemşehrilerimize ve partililerimize Kutlu olsun.