SİYASET
Giriş Tarihi : 02-02-2021 12:57   Güncelleme : 02-02-2021 12:57

CHP Karatay’da, askıda elbise kampanyası devam ediyor

CHP Karatay İlçe Başkanlığı ve Kadın Kolları Başkanlığının 2020 yılında sürdürdüğü Askıda elbise kampanyasını yeni yılda da devam ettirirken, ihtiyaç sahibi vatandaşlara giyim yardımı yapıyor.

CHP Karatay’da, askıda elbise kampanyası devam ediyor

Askıda elbise kampanyası hakkında bilgi veren CHP Karatay İlçe Başkanı Refik Serttaş, “CHP Karatay İlçe Başkanlığı olarak Kadın Kollarımız tarafından 2020 yılında yürütülen Askıda Elbise kampanyasını 2021 yılında da devam ettiriyoruz. Kampanya kapsamında toplanan elbiseleri Karatay İlçesi Tatlıcak ve Yenimahalle’de ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıttık. Göreve geldiğimiz günden beri Karatay ilçesinde nerde bir aksaklık, nerde bir yoksulluk varsa parti yönetimimizle beraber orada olduk, olmaya da devam edeceğiz. Ekonomik krizin sürdüğü, işsizlik oranının artığı ve vatandaşın bir kuru ekmeğe muhtaç edildiği bu dönemde, imkânlarımız dâhilinde ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olacağız. Vatandaşlarımızın sesini yetkili mercilere duyuracağız” dedi

Resim önizlemesi

 

CHP, halka bütünleşen bir partidir

CHP Karatay İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevnur Mumcu CHP’nin her zaman halkın yanında olduğunu belirterek, “Hiçbir zaman yoksulluk kader değildir. CHP’ halkın içinde halkla bütünleşen bir partidir. Sahalarda ve sokaklarda olmaya; her yurttaşımıza tek, tek dokunmaya, sorunlarını dinlemeye ve yaralarına merhem olmaya devam edeceğiz. Düzenlemiş olduğumuz askıda elbise kampanyamızla da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Kampanyamıza destek veren herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Resim önizlemesi