GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-01-2021 08:40   Güncelleme : 25-01-2021 08:40

Başkan Ay’dan Tepki

MHP Meram İlçe Başkanı İbrahim Ay Yapılan bir televizyon programına tepki gösterdi.

 Başkan Ay’dan Tepki

Aşağılık söylemlerle Kanallarda boy gösteren, Türk Milletine hasımlık şırıngasıyla zehirlenmiş sözde şovmenleri tanıyor anlıyor amaçlarını biliyoruz.

Sözde Muhalefetin oyuncakları zehirlenmişler her fırsatta Cumhur ittifakı paydaşımız Ak Parti ve Partimizi gündeme taşıyarak son günlerini yaşayan PKK uzantısı HDP ve Selahattin Demirtaş’ı kurtarma operasyonu ile görevlendirilmişlerdir.

15 Temmuz Sonrasında Türk Milletinin ittifakı Cumhur ittifakını hazmedemeyen kimlere hizmet ettiği ortaya çıkınca hırçınlaşan sözde muhalefetin HDP sevdası başarılı olamayacak, AK Partisiz, MHP’siz yönetim rüyası gerçekleşmeyecektir.

Türk Milleti Her daim Milli Birlikten yana olacak oyunları tutmayacaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her şartta, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in bizlere öğrettiği “ilkeli siyaset” “Önce ülkem ve milletim’ ilkesinden ayrılmadan Vatan Bayrak Ezan diyen herkesle omuz omuza olup birlikte yol yürüyecek, sözde muhalefet ve zehirli salyalarını akıtan oyuncaklarına “ilkeli siyasetimizle” Türk Milleti cevabını verecektir.