GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-01-2021 16:20   Güncelleme : 16-01-2021 16:20

Başkan sefa Özdemir :’’Kaza bizi derinden üzdü’’

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir, trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Gazete Abone Dağıtım Görevlisi Hasan Dayan'ın v efatı nedeniyle taziye mesajı yayınladı.

Başkan sefa Özdemir :’’Kaza bizi derinden üzdü’’

Konya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Özdemir, yaptığı yazılı açıklamada önceki gün geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Gazete Abone Dağıtım Görevlisi Hasan Dayan’ın vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Özdemir açıklamasında, “Basın sektörünün Gazete Abone Dağıtım Görevlisi arkadaşlarımız gibi hiç görülmeyen gizli kahramanları vardır. Hasan Dayan kardeşimizde bunlardan birisi idi. Görevleri sadece kendilerine emanet edilen gazeteleri sabahın ilk ışıkları ile birlikte okuyucusuna ulaştırmak olan bu arkadaşlarımız yağmur, çamur, kar, soğuk demeden görevlerini yerine getirmek için büyük fedakarlık gösterirler.

Aynı zamanda Kanal 42 Televizyonunda görevli olana Hasan Ali Dayan arkadaşımızın da babası olan Hasan Dayan ne yazık ki Cumartesi günü herkes evinde iken okuyucularına gazeteleri ulaştırmak için çıktığı yolda elim bir trafik kazası sonucu hayata genç yaşında vefat etti.

Dayan’ın ani vefatı sevenlerini olduğu kadar bizleri de üzdü. Merhuma Cenab-ı Hak’tan rahmet, yakınları, sevenleri ve Kanal 42 ailesine sabırlar dilerim” dedi.