YEREL
Giriş Tarihi : 15-01-2021 19:02   Güncelleme : 15-01-2021 19:02

Örnek Davranışlarıyla Alkışlanmışlardı, Şimdi De Ödüllendirildiler

Pazar yerinde mesai yaptıkları esnada buldukları poşet dolusu parayı amirlerine teslim eden belediye temizlik görevlileri, sahibine ulaştırılmasını sağlamışlardı...

Örnek Davranışlarıyla Alkışlanmışlardı, Şimdi De Ödüllendirildiler

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, pazar yerinde temizlik yaptıkları sırada bulduğu 3 bin 240 lirayı amirlerine teslim ederek sahibine ulaştırılmasını sağlayan temizlik görevlilerini ödüllendirdi.

 

Beyşehir Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan temizlik işçileri, pazar yerinde bir süre önce mesai yaptıkları sırada tezgah altında buldukları parayı amirlerine teslim etmiş, poşetler içerisindeki 3 bin 240 lira para, kayıp başvurusu da yapan sahibi olduğu belirlenen pazar yerinde mantar satışı yapan  İlyas Uzun'a teslim edilmişti.

Mantar satıcısı Uzun, pazarda bir günlük kazancı olan düşürdüğü parasını bulduktan sonra kendisine eksiksiz olarak teslim edilmesini sağlayan Belediye yetkilileri ile temizlik görevlilerine duyarlılıklarından dolayı teşekkür etmişti.

Belediye Başkanı Adil Bayındır, parayı bularak sahibine ulaştırılmasını sağlayan Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan işçiler İsmail Baştaş ile Özgür Somuncu'yu makamında kabul etti.

İşçileri örnek davranışlarından ötürü tebrik edip ödüllendiren Bayındır, "Yaptığınız çok güzel ve anlamlı bir davranış. Belediyemizde çalışan personelimize de böyle örnek davranışlar yakışırdı. İsmail Baştaş ve Özgür Somuncu evlatlarımızı bu davranışlarından dolayı tebrik ediyorum. Dürüstlük en büyük zenginliktir.” ifadelerini kullandı.