GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-01-2021 15:25   Güncelleme : 14-01-2021 15:25

Orhan Erdem Selçuklu Beyhekim İho'yu Ziyaret Etti

Konya Milletvekili Orhan Erdem, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, 2020/2021 eğitim öğretim yılında yeni binasında hizmet vermeye başlayan Selçuklu Beyhekim İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek okulda oluşturulan eğitim alanları hakkında bilgi aldılar.

Orhan Erdem Selçuklu Beyhekim İho'yu Ziyaret Etti

14 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşen ziyarette okul müdürü Muzaffer Uğur tarafından okul bünyesinde oluşturulan Elif Ba ve Yaşam Beceri Atölyeleri, Koridor ve Tohum Kütüphaneleri, Tilavet Salonu ve Cuma Mescidi ile okulun diğer alanları hakkında bilgi verildi.

Beyhekim İmam Hatip Ortaokulu bünyesinde oluşturulan bu alanların verilen eğitimi daha üst düzeye çıkaracağını belirten Milletvekili Orhan Erdem, emeği geçenlere teşekkürlerini ileterek okuldaki öğretmenlerle sohbet etti.

Yapılan ziyarette Konya Milletvekili Orhan Erdem, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük'ün yanı sıra AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Hakan Özer, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erkan Yakışır ve Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar da hazır bulundu.