EĞİTİM
Giriş Tarihi : 13-01-2021 19:43   Güncelleme : 13-01-2021 19:43

Konya Ticaret Borsasından Tablet Bilgisayar Desteği

Uzaktan eğitim sürecinde erişim sorunu yaşayan öğrencilere bir destek de Konya Ticaret Borsasından geldi. Konya Ticaret Borsası tarafından temin edilen 112 adet tablet bilgisayar, ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim edilmek üzere 13 Ocak 2021 tarihinde Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

Konya Ticaret Borsasından Tablet Bilgisayar Desteği

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen teslim töreninde konuşma yapan Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik, salgın sürecinde öğrencilerimizin eğitime dijital olarak devam ettiklerini, Türkiye genelindeki odalar ve borsalar olarak bu konuda öğrencilerimize destek vermeyi amaçladıklarını söyledi. Konya Ticaret Borsası tarafından temin edilen 112 adet tablet bilgisayarı ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz için İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim ettiklerini ifade etti.

 

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük de Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik nezdinde, katkı sunan herkese teşekkür etti. Bu tablet bilgisayarlarla öğrencilerin çok daha iyi bir eğitim alacaklarına inandığını söyledi. Dün ve önceki gün de Konya’daki diğer odaların tablet bilgisayar desteğinde bulunduklarını anımsatarak bu anlamlı katkının tüm hayırseverlere örnek olması temennisinde bulundu.