YEREL
Giriş Tarihi : 08-01-2021 17:18   Güncelleme : 08-01-2021 17:18

Başkan bayındır; "2021 Yılı Beyşehir'de Hizmet Yılı Olacak"

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, girdikleri 2021 yılının da Beyşehir için hizmet yılı olacağını söyledi.

 Başkan bayındır;

Başkan Bayındır, yaptığı açıklamada, ilçeye bu yıl da kazandırmayı planladıkları hizmetlerde hep birlikte omuz omuza birlik ve beraberlik içinde devletin tüm kademeleriyle çalışacaklarını belirtti.

Başkan Bayındır, şunları kaydetti:

"Hep beraber şunu göreceğiz, normal belediyenin güncel faaliyetleri planlı faaliyetleri olmak üzere devam edecek. Beyşehir Belediyesi’nin bu seneye vurgu yapacağı en önemli hizmetleri, Beyşehir Karaburun plajının tamamını açarak toplamda 3 kilometrelik bir sahile kavuşturacağız. Yine plajımızda bölgeye hizmet vermek için yürüyüş yolları kamping alanları ve karavan kamping alanlarını devreye sokacağız. 2021 yılında asfalt plentimizi yenilediğimiz takdirde, Beyşehir’de büyük cadde ve büyük sokaklarda parke yol görmeyeceksiniz. Beyşehir’de kaldırımıyla, asfaltıyla iyi bir yol anlayışı göreceksiniz.

Doğalgaz konusunda ise Beyşehir’de 2021 yılının sonunda tüm evlere doğalgazı halkımızın hizmetine sunacağız.

Tüm bunlarla birlikte ilçemizde kendine yeten belediyecilik anlayışı ile altı bölge oluşturarak tüm taleplere yerinde ve zamanında cevap vereceğiz.

Bu altı bölge ne? Beyşehir’in dış mahallelerinde ilçe sınırları içerisinde makine ve personellerden oluşan ekipler kurarak mesafeleri en aza indirerek yerinde ve zamanında hizmet vereceğiz.

Tüm bu hizmet ve projeleri hayata geçirirken devletimizin tüm kurumları ile omuz omuza vererek, belediye meclis üyelerimiz, muhtarlarımız ve ilçemizdeki odalar ile hep beraber vatandaşlarımızın emrinde olacağız. Allah devletimize milletimize zeval vermesin inşallah"