GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-01-2021 10:32   Güncelleme : 01-01-2021 10:32

Başkan Fatma Güler:’’ Yeni Yılınızı En İçten Duygularımla Kutluyor’’

AK Parti Yunak kadın kolları başkanı Fatma Güler yılbaşı mesajı yayımladı

 Başkan Fatma Güler:’’ Yeni Yılınızı En İçten Duygularımla Kutluyor’’

Başkan güler mesajında : Hayatımızda bıraktığı acı tatlı hatıralar ve kazanımlarla gerek ülkemiz, gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan 2020 yılını geride bırakırken iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı sevinçle karşılıyoruz.Yeni yılın, aydınlık bir geleceğe adım atılması konusunda kadim sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarımızı güçlendirmesi, umutlarımızın gerçekleşmesi için azim ve gayretlerimizi arttırması başta cennet ülkemiz Türkiye olmak üzere aynı coğrafyada yaşadığımız komşularımıza ve bütün dünyaya pandemiden kurtuluş yılı olmasını, afetlerin, depremlerin, virüslerin geride kaldığı bir yıl olmasını Allah’tan temenni ediyorum.

Milletimizin her ferdinin fedakârlık yaptığı ve bu fedakârlıklar sayesinde salgının seyrinde ciddi düşüşün sağlandığı bu süreçte; salgınla mücadeleyi akamete uğratmamak adına toplu olarak bir araya gelmeyin, bu yılbaşını sadece aileniz ile geçirin. Pandemiye karşı verdiğimiz bu zorlu mücadeleyi birlikte yürütelim. Son günlerde sokağa çıkma kısıtlaması ve umuma açık yerlerin kapatılması ile elde ettiğimiz başarıları kaybedip zor günlere geri dönmeyelim.

Bu duygu ve düşüncelerle herkesın yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, yeni yılın dünya ve insanlık için sağlık, barış ve hoşgörünün egemen olduğu güzel günler getirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.