GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-12-2020 20:46   Güncelleme : 31-12-2020 20:46

Alev Karabakan Batı 2021 Düğün Yılı Olacak

MİSS SU Alev Karabakan Batı evlilik hayalleri kuran genç çiftlerin yüreğine su serpti

Alev Karabakan Batı 2021 Düğün Yılı Olacak

İlimizin Kına, Düğün ve Nişan organizasyonu denilince ilk akla gelen ismi olan Mis Su gelinlik ve Organizasyon şirketi sahibi Alev KARABAKAN BATI, 2020’nin Pandemi nedeniyle kayıp bir yıl olduğunu belirterek 2021 yılından çok umutlu olduklarını söyledi. Sürecin başlaması ile birlikte öncelikli olarak düğünlerin yasaklandığını belirten Alev KARABAKAN Batı ‘’ Salgın hastalık ile birlikte düğünlerin çok büyük bir kısmı ertelendi. Mecbur kalan çiftlerimiz tören yapmadan dünya evine girerken, çoğunluğu ise 2021’i bekledi. En büyük ümidimiz aşı ile birlikte bu kötü günler geride kalacak ve 2021 yılı düğün yılı olacak. Buna inanıyoruz ve tüm hazırlıklarımızı buna göre yaptık ‘’ dedi.

 

Şehrimizin Düğün sektörü öncülerinden MİSS Su Gelinlik ve Organizasyon şirketi sahibesi Alev Karabakan Batı 2020 yılını değerlendirdi. Pandemi sürecinden en fazla sektörlerinin olumsuz etkilendiğini belirten Alev Karabakan Batı ‘’ Biliyorum ki birçok sektör büyük sıkıntılar yaşadı, zor günler geçirdi. Ancak ilk kapanan ve nefes almasına izin verilmeyen biz ve bizim gibi meslektaşlarımız oldu. Gelecekle ilgili büyük hayalleri olan evlilik hazırlığı yapan çiftlerimiz oldu. Mecbur kalanlar tören yapmadan nikah ile dünya evine girdiler. Birçoğu ise ertelemek zorunda kaldı. Yeni yılla birlikte hepimizin umudu tekrar yeşerecek, inanıyorum ki 2021 yılı düğün yılı olacak ‘’ dedi.

Alınan tedbirler ve Aşı sonrası kötü günlerin geride kalacağına inandıklarını belirten Alev Karabakan Batı ‘’ Dünya ile birlikte Ülkemiz de çok sıkıntılı günler geçirdi. Ailemizden, sevdiklerimizden, işimizden uzak kaldık. Ama İnşallah bunları geride bırakıyoruz. 2021 yılında sıkıntılardan, hastalıklardan uzak mutlu günler bizi bekliyor. Tüm hazırlıklarımızı evlilik hayalleri kuran çiftlerimiz için yaptık. Onların özel günlerini en az risk ile en mutlu şekilde kutlamaları için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ‘’ Düğün adına her şey bizde var ‘’ sloganı ile konseptler hazırladık. Yeni yıla özel yepyeni gelinlik ve kaftan modelleri tasarladık. Hayallerini ertelemek zorunda kalanlar için çok daha güzel hayaller kurduk. İnanıyorum ki 2021 yılı Düğün yılı olacak. Geçtiğimiz yıl yaşadığımız tüm sıkıntıları unutturacak bir yıl hepimizi bekliyor. Bu umut ile herkesin yeni yılını kutluyor, sağlık mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyorum ‘’ şeklinde konuştu.