S.T.K.
Giriş Tarihi : 22-12-2020 21:35   Güncelleme : 22-12-2020 21:35

Anadolu Gençlik Derneği’nden Bol Ödüllü Yarışma Şöleni

Anadolu Gençlik Derneği (AGD), üniversite ve liseli gençlerin katılabileceği yarışmalar düzenliyor

Anadolu Gençlik Derneği’nden Bol Ödüllü Yarışma Şöleni

AGD Üniversite Komisyonu Başkanı Nurullah Güngör, yarışmaya katılacaklar için uyarıda bulundu. Güngör “ Yarışmaya katılacak arkadaşlar, çalışmalarını dışarıda gerçekleştireceklerse mutlaka maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymalı” dedi.

 

“AGD ÖĞRENCİLERİN DESTEKÇİSİ OLMAYA DEVAM EDECEK”

Anadolu Gençlik Derneği, Pandeminin başladığı günden bu yana gençlerin destekçisi oldu. Gerek manevi gerekse psikolojik desteklerde bulunan Anadolu Gençlik Derneği, eğitim hayatlarına online olarak devam eden üniversite öğrencilerinin süreci fotoğraflara aktarmasını istedi.

“SON BAŞVURU 25 ARALIK”

AGD Üniversite Komisyonu’nun başlattığı yarışmaya, ilginin yoğun olması beklenirken, yarışmanın konusu “Pandemi Sürecinde Uzaktan Eğitim” olarak duyuruldu. Burs ödülünün verileceği yarışmada, son başvuru tarihi 25 Aralık olarak belirlendi. Yarışmanın konusu “Pandemi Sürecinde Uzaktan Eğitim” olarak belirlendi. Başvuru ve detaylar için agduniversite.com

“AGD LİSELİ GENÇLERİDE UNUTMADI”

Anadolu Gençlik Derneği, liseli gençlerin katılacağı “Senin Gözünden Mekke’nin Fethi Yetenek Yarışması” Düzenliyor. “Senin Gözünden Mekke’nin Fethi” yarışması 14-25 Aralık tarihleri arasında yapılacak. Mekke’nin Fethi’nin anlam ve önemini en iyi şekilde ifade edebilmek, duyurusunu yapabilmek, geniş bir katılımcı kitlesine ulaşabilmek için gençlerimizden kendi bakış açıları ile çeşitli formatlarda içerikler üreterek fikirlerini paylaşması isteniyor.