YEREL
Giriş Tarihi : 14-11-2020 11:47   Güncelleme : 14-11-2020 11:47

İşcan’dan Öğrenciler Ara Tatil Mesajı

2020-2021 Eğitim Öğretim yılının ilk ara tatili başladı.

İşcan’dan Öğrenciler Ara Tatil Mesajı

16-20 Kasım 2020 tarihleri arasında uygulanacak olan ara tatilde öğrenciler bir hafta süreyle tatil yaparken, öğretmenler çevrimiçi eğitim alacaklar.

Ara tatil öncesi Hacı Tekin İlkokulunu ziyaret eden Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, son ders sonrasında yapılan İstiklal Marşı törenine katıldı. Burada öğretmen ve öğrencilere hitap eden Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ara tatilin pandemi döneminde bir avantaj olduğunu belirterek iyi tatiller diledi.

İşcan; "Bu 5 günlük ara tatil; ebevynlerimizin çocuklarıyla daha güzel vakit geçirmelerini sağlamak ve çocuklarımızın kültür, sanat, spor, doğa v.b. sosyal faaliyetler ile kendilerini geliştirmelerine imkan tanımak amacıyla uygulamaya geçirilmiştir.

Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin azim ve gayretlerinin devamını temenni ederken, her bir öğrencimizin başarısıyla ilçemizin ve ülkemizin kalkınacağını ve her öğrencimizin ilçemizin ve ülkemizin güvencesi olduğunu altını çizerek belirtmek istiyorum.

Sevgili öğrenciler ve değerli öğretmenler, gayretleriniz ve fedakârlıklarınızdan dolayı sizi bir kez daha tebrik ediyor, huzur ve mutlulukla dolu bir ara tatil geçirmenizi temenni ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Daha sonra hep birlikte İstiklal Marşı söylenerek, öğrenciler evlerine uğurlandı.