SAĞLIK
Giriş Tarihi : 11-11-2020 13:45   Güncelleme : 11-11-2020 13:49

Belkaya Aile Sağlığı Merkezi Hizmete Açıldı

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, inşaatı tamamlanarak yeni binasında sağlık hizmeti sunmaya başlayan Belkaya Aile Sağlığı Merkezi’nde incelemelerde bulundu

Belkaya Aile Sağlığı Merkezi Hizmete Açıldı

2 aile hekimi ve 2 aile sağlığı elemanı ile vatandaşların sağlık ihtiyaçlarına cevap verecek olan Belkaya ASM bölge halkının da büyük beğenisini topladı.

 

Yeni hizmet binasına taşınan Belkaya Aile Sağlığı Merkezi’nde çok daha iyi şartlarda sağlık hizmeti sunulduğunu görmekten dolayı mutlu olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Koç, “Sağlık Bakanlığımızın vizyonuna yakışan binalarda hizmet sunulması kurumlarımızın verimli çalışmasına olanak sağlarken hizmet alan vatandaşlarımızın da memnuniyetini artırıyor ” dedi. Görev başındaki aile hekimleri ve sağlık çalışanları ile de sohbet ederek istek ve şikâyetlerini dinleyen Prof. Dr. Koç, pandemi dönemindeki fedakâr çalışmalarından dolayı tüm çalışanlara teşekkür etti.

 

Belkaya ASM ziyaretinin ardından Emirgazi Entegre İlçe Devlet Hastanesi’ne geçen Prof. Dr. Koç burada da sağlık çalışanlarını ziyaret ederek çeşitli konularda istişarelerde bulundu. Emirgazi Entegre İlçe Devlet Hastanesi ile Belkaya Aile Sağlığı Merkezi’nde gerçekleştirilen incelemeler sırasında Personel Hizmetleri Başkanı Dr. Eser Şenkul’da hazır bulundu.